November 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Osztályaink

Osztályok

2018-2019-es tanév

 

9. B OSZTÁLY (0101)

XXVI – KERESKEDELEM

Osztályfőnök: Ozsgyáni-Antal Enikő

 

 

1.     Angyal Roland

2.     Balogh Krisztián

3.     Békési Erik

4.     Benedek Dóra Georgina

5.     Csonka Liliána

6.     Csőgör Leona

7.     Danó Elek

8.     Ézsiás Adrienn

9.     Fabók Richárd Zsolt

10.  Farkas Csenge

11.  Fodor Fanni Kitti

12.  Klemenc Botond

13.  Losonczi Lizavéta

14.  Majercsik Máté

15.  Maradics Ramóna

16.  Nagy Izabella Szilvia

17.  Pákozdi Zsolt Milán

18.  Rossi Botond Norbert

19.  Szabó Milán Szabolcs

20.  T. Kiss Gergő Csaba

21.  Varga Adrienn

22.  Vég Milán

23.  Vig János

 

 

9. C OSZTÁLY (0102)

XXVII – VENDÉGLÁTÓIPAR

Osztályfőnök: Sipos Emese

 

1.      Bende Kristóf

2.      Benke Szabolcs

3.      Buzogány Angelika Jázmin

4.      Czeróczki Dóra

5.      Fokti Fanni

6.      Gál Nikoletta Cintia

7.      Halmi Arnold

8.      Ivanics Szabolcs

9.      Karácsony Kitti Katalin

10.  Kássa Krisztián Márkó

11.  Kis Dolóresz Éva

12.  Kovács Bálint

13.  Lakatos Anna Mercédesz

14.  Mányoki Ádám Márk

15.  Molnár Kristóf

16.  Murinai Petra

17.  Páczi Petra Bettina

18.  Papp Zsolt

19.  Prohászka Anikó

20.  Purgyik Regina

21.  Rajky Boglárka Panna

22.  Szikora Lili

 

Emelt idegen nyelv (0103)

 

1.     Bódi Edit

2.     Farkas Bálint

3.     Füle Petra

4.     Hóra Norbert

5.     Hörömpő Ferenc

6.     Ilyés Anna

7.     Király Viktória

8.     Kolcsár Henrietta

9.     Lados Vince

10.  Mézes Adrienn

11.  Nagy István Tamás

12.  Rafael Angyalka

13.  Vajon Kolos

14.  Zajacz Zoltán

 

 

9. D OSZTÁLY (0111)

ELADÓ – 34 341 01

Osztályfőnök: Nagy-Gombainé Kerekes Mária

 

1.      Boldi Erika

2.      Czifra Andrea

3.      Dávid Endre Márk

4.      Dobos Szabolcs Róbert

5.      Farkas Marcell László

6.      Halmi Katrin

7.      Hegedűs Laura

8.      Holovitz Richárd

9.      Horváth Andrea

10.  Jakab Blanka Amanda

11.  Kállai Nikoletta Mária

12.  Kanalas Vivien

13.  Kosaras Melinda

14.  Kóté Ádám Péter

15.  Laluska Mónika

16.  Lendér Melinda

17.  Molnár Mónika

18.  Mózes Bence

19.  Németh Cintia

20.  Pantó Nikolett

21.  Petes Anita Diána

22.  Rigó Róbert

23.  Rostás Albert

24.  Stier Doroti

25.  Szalai Krisztina

26.  Tóth Dóra

27.  Tóth Tamara

28.  Varga Enikő Ilona

29.  Zombory Krisztina Szixtina

30.  Zsigár Anikó Boglárka

 

 

9. E OSZTÁLY (0114)

PINCÉR – 34 811 03

Osztályfőnök: Vincze Tamara

 

1.     Balázs Bence

2.     Barta Nikolett Márta

3.     Danó Diána Rita

4.     Fekete Regina Mária

5.     Jenei Balázs

6.     Kollár Roland

7.     Lukács Bianka

8.     Lukács Rozália Éva

9.     Megyes Mihály

10.  Mekes Nándor

11.  Nagy Bence

12.  Nagy Lauretta Mária

13.  Orosz Diána Ildikó

14.  Stób Krisztián

15.  Szalai Martin

16.  Sztojka Dzsenifer Margit

17.  Tilly Mercédesz

18.  Tóth Anett

19.  Tóth Anita Dóra

20.  Török Gréta

21.  Törőcsik Nikoletta

22.  Virág Klaudia Vivien

 

 

 

9. F OSZTÁLY (0113)

SZAKÁCS – 34 811 04

Osztályfőnök: Berkes Bernadett

 

1.     Bori Vanda

2.     Czifra Melinda

3.     Csorba Csilla

4.     Farkas Cintia

5.     Fokti Bernadett

6.     Gál Bernadett

7.     Horváth Éva

8.     Kál Ferenc Frigyes

9.     Kármán Bálint

10.  Kármán Petra

11.  Király Attila

12.  Kovács Roland

13.  Kovács Zsolt

14.  Mészáros Levente Zoltán

15.  Németh Richárd

16.  Ormai Norbert

17.  Patik Cintia

18.  Ruzics János

19.  Suha Renáta

20.  Tóth Adrián

21.  Turupuli Patrik József

22.  Váczi Krisztián

 

 

9. G OSZTÁLY (0112)

CUKRÁSZ – 34 811 01

Osztályfőnök: Csertő Ilona

 

1.     Andrási Viktória Evelin

2.     Bódi Beáta Marianna

3.     Csólya Dorottya

4.     Dudás Dzsesszika

5.     Ehrlich Bianka

6.     Farkas Amanda

7.     Godány Ramóna Éva

8.     Hegedűs Erika Mónika

9.     Homisák Renáta Nikoletta

10.  Istvánfi Kitti

11.  Kalacsi Viktor

12.  Kanalas Anasztázia

13.  Kántor Mónika

14.  Katona Erzsébet

15.  Kavalak Kinga

16.  Kövesi Sebastián György

17.  Laczkó Vivien Erzsébet

18.  Lovas Levente

19.  Márkus Vanessza

20.  Megyes Mónika

21.  Molnár Noémi

22.  Muhari Mercédesz Andrea

23.  Nyerlucz Dzsenifer

24.  Rafael Patrícia Rozália

25.  Rafael Zsolt Miklós

26.  Simon Rita

27.  Szendi Melinda

28.  Szikora Erika Zsuzsanna

19.  Szikora Ilona Krisztina

30.  Szrapkó Mercédesz Anissza

31.  Varga Dominika Kitti

 

 

10. B OSZTÁLY (0101)

XXVI – KERESKEDELEM

Osztályfőnök: Lovas Tímea

 

1.     Bakos Rebeka

2.     Csernai Balázs

3.     Dudás Evelin Renáta

4.     Dudás Gergő

5.     Dudás Szabolcs

6.     Gregus Barbara

7.     Gulyás Kristóf Sándor

8.     Gyarmati Viktória

9.     Hajas Klaudia

10.  Halmi Barbara

11.  Kertész Vanessza

12.  Kis Evelin

13.  Kiss Tamara Gabriella

14.  Klemenc Gergő

15.  Klément Dániel

16.  Kocsis Tímea

17.  Kovács Ildikó

18.  Kövesdi Kamilla

19.  Lázók Barbara Katalin

20.  Milus Milán

21.  Molnár Máté

22.  Nagy Veronika Krisztina

23.  Németh Eszter Nóra

24.  Pásztor Zsanett Vivien

25.  Rakita Nikolett

26.  Stary Alexandra

27.  Szegedi Viktória

28.  Sziládi Szabolcs

29.  Szilágyi Nikoletta

30.  Turcsányi Adrienn

31.  Varga Elizabet

32.  Willing Virág

 

 

10. C OSZTÁLY (0102)

XXVII – VENDÉGLÁTÓIPAR

Osztályfőnök: Sznopkáné Molnár Petra

 

1.     Árpás Tamás

2.     Báder Valentina Márta

3.     Berkes Róbert

4.     Bodrogi Gellért

5.     Gál Róbert

6.     Gazda Levente

7.     Hegedűs Viktória Krisztina

8.     Horváth Réka

9.     Kovács László Krisztián

10.  Magyar Renáta

11.  Molnár Nikolett

12.  Pataki Balázs

13.  Sipos Szibilla

14.  Slezák Pál Gábor

15.  Vágány Zoltán

16.  Varga Levente Károly

17.  Vigh József

 

 

10. I OSZTÁLY (0103)

XXVII – VENDÉGLÁTÓIPAR

Osztályfőnök: Obrácz-Nagyné Király Marianna

 

1.     Adámi Tibor

2.     Antal Szaffi

3.     Bognár Hanna

4.     Fehér Zoltán

5.     Kása Szabolcs

6.     Kazai Fanni Virág

7.     Kendi Martina

8.     Király Fanni

9.  Kiss Ivett

10.  Kőmives Rebeka

11.  Lőrincz Andrea

12.  Marton Julianna

13.  Nagy-Gombai Brigitta

14.  Orosz Henrietta

15.  Pap Dániel

16.  Schmidt János

17.  Tót Boglárka

18.  Török Ádám Tamás

19.  Varga Petra Lilla

20.  Vér Fanni

21.  Veres Mónika

 

 

10. D OSZTÁLY (0111)

ELADÓ – 34 341 01

Osztályfőnök: Boda Szilvia

 

 

1.     Angyal Orsolya Erzsébet

2.     Balog Edit

3.     Bán Izabella

4.     Bezzeg Nikolett

5.     Bretus Barbara

6.     Császár Mercédesz

7.     Csoma Ákos

8.     Dankó Dorottya

9.     Faragó Fanni

10.  Horváth Henrietta Gitta

11.  Keskeny Mónika Vivien

12.  Kohon Alexandra

13.  Makula Tamás

14.  Makula Zsanett

15.  Mari Szimonetta Vivien

16.  Pajolik Zsolt

17.  Tisza Rebeka

 

 

10. E OSZTÁLY (0114)

PINCÉR – 34 811 03

Osztályfőnök: Szabó Katalin

 

1.     Balogh Bence

2.     Bódi Szamanta

3.     Borszuk Bianka Vivien

4.     Csernicska Krisztina

5.     Galló Noémi

6.     Illés Anita

7.     Károly Ramóna Luca

8.     Katona Henrietta

9.     Lendvai Levente

10.  Plavecz Katrin

11.  Rácz Luca Virág

12.  Szabó Dzsenifer

13.  Takács Richárd Tamás

14.  Takács Vivien

 

 

10. F OSZTÁLY (0113)

SZAKÁCS – 34 811 04

Osztályfőnök: Nagy Andrea

 

1.     Bartucz Lázár

2.     Baunoch Dániel

3.     Benke-Szabó Bence

4.     Cseh Bettina

5.     Csépe János

6.     Csikós Hilda

7.     Csomós Ágnes

8.     Felföldi Dániel

9.     Forgó Márk

10.  Juhász Zoltán

11.  Lovas Alexandra

12.  Magnusz Szabolcs

13.  Máté Bianka

14.  Nagy Rebeka

15.  Pethe Barnabás

16.  Rafael Miklós

17.  Rigó László Tamás

18.  Szemerédi Nikoletta

19.  Sztojka Ilona

20.  Tóth Döníz

 

 

10. G OSZTÁLY (0112)

CUKRÁSZ – 34 811 01

Osztályfőnök: Kruzsicz Rudolf Máriusz

 

1.     Bekő Dávid

2.     Bóné Dominika

3.     Boros Anita

4.     Farkas Laura

5.     Fetter Edina

6.     Galambos Maja

7.     Günser Dzsenifer Tímea

8.     Halmi Regina Szilvia

9.     Jakab Melissza

10.  Kocsis Krisztián Csaba

11.  Kottes Péter Adrián

12.  Maradics Dániel

13.  Molnár Henriett

14.  Szedlacsek Tímea

15.  Ványi Bence

16.  Zsótér Evelin Piroska

 

 

11. B OSZTÁLY

XXVI – KERESKEDELEM

Osztályfőnök: Tóth Róbert

 

1.     Balga Máté

2.     Bugyi Szabrina Lídia

3.     Debreczeni Alexandra Lilla

4.     Demeter Zsolt

5.     Farkas Gergő

6.     Fekete Kristóf

7.     Fujtás Péter Márk

8.     Halmi Beatrix

9.     Jakab Gergő

10. Kernács Bence

11. Kunu Diána Barbara

12. Makula Zoltán

13. Monori Kitti

14. Nagy Dóra

15. Szakács Laura

16. Szénási Nikoletta

17. T. Kiss Dominika

18. Tóth Nikoletta

19. Törőcsik Tibor

20. Vég Zsombor

 

 

11. C OSZTÁLY

XXVII – VENDÉGLÁTÓIPAR

Osztályfőnök: Nagyné Erős Irén

 

1.     Balogh Veronika

2.     Berecz Viktória

3.     Dávid Tamás

4.     Farkas Lili

5.     Horváth Roland

6.     Kovács Beatrix

7.     Kövesi Ildikó Karolina

8.     Maczej Gréti Fanni

9.     Mama Vivien

10.  Mester Péter

11.  Pintér Roland János

12.  Szalma Evelin

13.  Szöllősi Boglárka

14.  Szőnyi Csenge Mariann

15.  Tóth Csanád

16.  Tóth Nóra

17.  Urbán Levente Ferenc

18.  Vigh Fanni

 

 

11. I OSZTÁLY

XXVII – VENDÉGLÁTÓIPAR

Osztályfőnök: Királyné Heimann Zsófia

 

1.     Barna Erzsébet Enikő

2.     Bogár Dávid

3.     Csendes Virág

4.     Dezső Péter

5.     Fogas Réka

6.     Fritz Nikolett

7.     Gonda Márta

8.     Huszár Lili Viktória

9.     Jankovics Aliz Janka

10.  Lehotay Bereniké

11.  Morina Alketa

12.  Rácz Tivadar

13.  Szarvas Gábor László

14.  Tóth Marcell Dániel

15.  Zagyi Krisztina

 

 

11. D OSZTÁLY

ELADÓ – 34 341 01

Osztályfőnök: Hornyák Róbert

 

1.     Almási Viktória

2.     Antal Zsófia Ilona

3.     Békési István Tamás

4.     Bóta Vivien Diána

5.     Csapó Viktória

6.     Csuka Cintia

7.     Fekete Bence

8.     Földes Vivien

9.     Huszár Elizabet Anett

10.  Ivanics Mihály

11.  Kökény Edina

12.  Lendvai Éva

13.  Miklós Erika

14.  Nagy Bernadett

15.  Nagy Nikolett

16.  Nagy Vivien Inez

 

 

11. E OSZTÁLY

PINCÉR – 34 811 03

Osztályfőnök: Bognárné Babicz Valéria

 

1.     Balaton Vivien

2.     Fodor Szabina

3.     Horváth Márkó

4.     Kovács Vivien Mónika

5.     Pálfi Sarolta Erzsébet

6.     Petró Emese

7.     Soós Dániel Ádám

8.     Szabó Balázs

9.     Szabó Bianka Mónika

10.  Virág Réka Szimonetta

11.  Völgyi Richárd

 

 

11. F OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kött Gabriella

 

SZAKÁCS – 34 811 04

 

1.     Fejős István

2.     Horváth Nikolett

3.     Jakab Márk

4.     Juhász Krisztián

5.     Kerepeszki Norbert

6.     Matyó Márk Bendegúz

7.     Schneider Richárd Ralf

8.     Sinka Vivien

9.     Szabó Gábor

 

CUKRÁSZ – 34 811 01

 

1.     Bukovinszki Alexandra

2.     Józsa Tamás

3.     Kálmán Dóra

4.     Káplár Klaudia

5.     Lendér Szabina Krisztina

6.     Lugosi Roland

7.     Marticsek Sándor

8.     Olajos Brigitta

9.     Szatmári Erika

10.  Törköly Mónika

11.  Vonnák Vanessza

 

 

12. A OSZTÁLY

XXVI - Kereskedelem ágazat

Osztályfőnök: Dr. Vincze Katalin

 

1.     Dombai Melinda

2.     Dudás Dorina

3.     Karminás Réka

4.     Király Edit Hedvig

5.     Kovács Kitti Erika

6.     Lencsés Edina

7.     Leskó Etelka

8.     Melczner Renáta

9.     Poczók Mária

10.  Popon Vanda Döniz

11.  Retkes Ivett Erzsébet

12.  Surányi Milán

13.  Szalisznyó Szabina

14.  Szász Blanka

15.  Szőke Dóra

16.  Szűcs Cintia

 

 

12. B OSZTÁLY

XXVI – KERESKEDELEM

OSZTÁLYFŐNÖK: Balázs Gyöngyvér

 

1.     Atkári Szabolcs

2.     Balla Bianka

3.     Farkas Richárd Flórián

4.     Gábor Barbara

5.     Heim István

6.     Józan Dóra

7.     Juhász István Péter

8.     Juhász Levente

9.     Kecskés Ferenc

10.  Kiss Tünde

11.  Koska Zsolt

12.  Kovács Gergely

13.  Liska Alexandra Zsuzsanna

14.  Molnár Ádám

15.  Palotai Vivien

16.  Szabóné Czene Lili Fanni

17.  Szebenyi Bence Béla

18.  Szili Csongor Patrik

19.  Varga Anita

20.  Varga István Richárd

 

 

12. C OSZTÁLY

XXVII – VENDÉGLÁTÓIPAR

OSZTÁLYFŐNÖK: Klinkó-Papp Éva

 

1.     Bakos Hajnalka

2.     Bencsik Panna

3.     Cseh Gyula Gergő

4.     Deli Viktória

5.     Dér Enikő Anna

6.     Farkas Patrik

7.     Gál Róbert

8.     Geiselhardt Nikolett Katalin

9.     Hegedűs Milán

10.  Herczeg Patrik Martin

11.  Hirt Róbert György

12.  Honti Lívia

13.  Horváth Renáta

14.  Kiss Lilla

15.  Kiss Renátó

16.  Laczkó Georgina

17.  Lótos Kíra

18.  Lugosi Petra

19.  Majzik Máté

20.  Mertlik Nikoletta

21.  Miklós Dániel

22.  Miklós Márton

23.  Molnár Dávid

24.  Motyovszki Bettina

25.  Nagy Ákos

26.  Pásztor Zoltán

27.  Sinkó Vivien Mária

28.  Szunyog Ivett

29.  Varga Viktória Noémi

 

 

12. I OSZTÁLY

XXVII - VENDÉGLÁTÓIPAR

OSZTÁLYFŐNÖK: Boda Katalin

 

 

1.     Asztalos Dóra Judit

2.     Barta Szabolcs

3.     Berta Dominika

4.     Détári Kíra

5.     Döme Enikő Ivett

6.     Herteg Viktória Renáta

7.     Kerepeszki Szandra

8.     Kóródi Éva

9.     Mizsei Réka Márta

10.  Nagy Ivett Lora

11.  Németh Kristóf

12.  Németh Petra Erzsébet

13.  Pálfi Oszkár

14.  Pásztor Viktória

15.  Somoskői Gergely

16.  Szakál Szabina

17.  Szilaj Beatrix

18.  Veres Lili

 

 

5/13. B OSZTÁLY

Osztályfőnök: Banai Imola

 

 

Kereskedő (54 341 01)

 

1.     Bajor Dóra

2.     Cseh Szilvia

3.     Dósa Krisztina Andrea

4.     Fazekas Zoltán

5.     Magyari Noémi Ivett

6.     Malik Eszter

7.     Mészáros Dávid

8.     Stary Norbert János

9.     Szamosvölgyi László

10.  Tálas Leila Nikolett

11.  Török Petra

12.  Tserenpurev Kitti

 

Vendéglátásszervező (54 811 01)

 

1.     Bognár Vivien

2.     Czira Andor

3.     Csőgör Karina

4.     Lakatos Lilla

5.     Miskolczi Milán

6.     Szabó Fruzsina

7.     Zilizi Máté

 

Még több információ