December 2017

Képzési rendszerünk

Kiknek ajánljuk képzéseinket:

(Kattintson a képzések neveire a részletes információkért!)

Kinek ajánljuk?

Miért jó?

Miért éppen mi?

Szakgimnázium

Azoknak, akik érettségi vizsgát szeretnének tenni és a szakmacsoportba tartozó valamelyik szakképesítést kívánják elsajátítani.

Az érettségi vizsga megszerzése mellett lehetőség van arra, hogy szakmai kompetenciákat sajátítsanak el a tanulók.

Az iskola hitvallása, hogy az adott kor igényeinek megfelelő szakképesítéssel rendelkező, a 21. század követelményeivel összhangban a változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni tudó, szerepvállaló képességgel és fejlett önértékeléssel, empátiával rendelkező tanulókat kíván oktatni és nevelni.

Szakközépiskola és érettségire épülő képzés

Azoknak, akik szeretnék megszerezni a szakács, a cukrász, a pincér vagy az eladó szakmát. Azoknak az érettségizett tanulóknak, akik – a fentiek mellett – a vendéglátásszervező-vendéglős vagy az kereskedő szakképesítést kívánják elsajátítani.

Moduláris képzéseink révén a tanulók hatékonyabban készülnek fel a szakmai vizsgára.

A szakközépiskolai képzés jellemzői:

• hagyomány
  • tapasztalat
  • folyamatos fejlesztés és fejlődés
  • tanulóközpontúság

Érettségire épülő képzés